Twoje IP:18.119.131.72

Informujemy, że od dnia 01.01.2022 r. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Mielcu przekształciła się i funkcjonuje jako Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna dla dzieci i młodzieży z trudnościami emocjonalnymi w komunikacji społecznej.

Poradnia nadal będzie realizować zadania placówki rejonowej.

Jednakże wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska będzie wdrażać specjalistyczne formy działalności w ramach diagnozy i terapii, szczególnie profilaktyki trudności emocjonalnych. Poradnia oferuje szeroki wachlarz pomocy psychologiczno – pedagogicznej obejmującej: działalność diagnostyczną, terapeutyczną, edukacyjną, pomoc psychologiczną w kryzysie, wspomaganie wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży, terapię zaburzeń rozwojowych i zachowań dysfunkcyjnych oraz wiele innych działań pomocowych, z których warto skorzystać.

Z pomocy Poradni mogą korzystać dzieci, uczniowie, ich rodzice, pracownicy żłobków, nauczyciele przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z terenu powiatu mieleckiego.

Korzystanie z usług Poradni jest bezpłatne.

Na stronie internetowej Specjalistycznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej znajdą Państwo ofertę terapii, doradztwa zawodowego dla uczniów, oraz konsultacji dla rodziców, a także sposób zgłaszania i druki do pobrania w tym celu.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową Specjalistycznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Mielcu

opracowanie

Elżbieta Wąż