Twoje IP:3.144.77.71

Równiutko z pojawieniem się WIOSNY - w tym roku kalendarzowym 20 marca - przywitaliśmy ją w naszej szkole. „Prezentacje Wiosenne 2015” poprowadził duet reprezentujący Samorząd Uczniowski „Trzynastki” – Kinga Chrobak i Jan Głowacki. Specjalnie na tę okazję przygotowane klasy i oddziały przedszkolne, demonstrowały talenty aktorskie, recytatorskie, taneczne, walory głosowe, a także pierwsze doświadczenia reżyserskie, scenograficzne i charakteryzatorskie.

Dziękujemy wszystkim występującym uczniom za udział, a nauczycielom, za włożony swój czas ( na pewno nie był stracony). Na szczególne wyróżnienie zasługuje występ klasy V b, która, pod chwilową nieobecność wychowawcy, samodzielnie opracowała bardzo ciekawy program, przygotowała muzykę, scenografię i kostiumy. Dowiodła w ten sposób, że mając ciekawy pomysł, niezależnie od przeciwności, warto go realizować. Nie jest to oczywiście łatwe, bo każdy chciałby być i reżyserem, i głównym aktorem. Tym większa jest satysfakcja, kiedy efekt końcowy – występ - wszystkim się podoba.

Za ufundowanie symbolicznych nagród dla wszystkich uczestników organizatorzy prezentacji – pani Barbara Stępień i pani Katarzyna Zemmel dziękują Gminie Miejskiej Mielec, a za słodki poczęstunek dziękujemy - niezawodnej, jak zawsze - Radzie Rodziców Zespołu Szkół nr 2.

Ponieważ Prezentacje Wiosenne są stałym elementem Szkolnego Programu Profilaktyki, warto już teraz zrobić pierwsze plany na kolejny rok. To nic, że pewnie ulegną one po drodze wielu zmianom - pomysły uruchamiają wyobraźnię, ta – popycha do działania - a przecież o to chodzi.

Do zobaczenia za rok!

Opracowanie Katarzyna Zemmel