Twoje IP:3.138.102.178

W dniu  16.09. 2021 r. w auli ZST w Mielcu  obradowali delegaci na VI Zjazd Sprawozdawczo – Wyborczy  Powiatowego SZS w Mielcu.

Obrady otworzył i przywitał gości i delegatów Przewodniczący Zarządu Marek Kamiński.W  Zjeździe uczestniczyli goście:Zbigniew Tymuła były Starosta Powiatu Mieleckiego, Grzegorz Tychanowicz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu, Dyr. SP nr 6 w Mielcu, Jacek Bigus Wiceprzewodniczący PodkarpackiegoWojewódzkiego SZS w Rzeszowie, Adam Jastrząb Przewodniczący Komisji Sportu Rady Powiatu Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu i Mirosław Kapinos Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Mielca.

Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Mielcu złożył podziękowania władzom samorządowym, dyrektorom szkół i nauczycielom wychowania fizycznego, dzięki którym Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu mógł realizować zadania dla rozwoju fizycznego dzieci i młodzieży.

Wśród wyróżnionych nauczycieli nagrodzonych pamiątkowym medalem był nauczyciel wychowania fizycznego naszej szkoły mgr Robert Karnasiewicz, który organizował i sędziował zawody szachowe na szczeblu powiatowym i wojewódzkim,