Twoje IP:18.191.21.86

Uczniowie klasy 1B wraz z wychowawczynią p. Martą Nagaduś-Dziekan zostali nominowani do akcji „Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami” przez grupę VIII „Wesołe nutki” z Przedszkola Miejskiego nr 16 im. „Jasia i Małgosi” w Mielcu. Dziękujemy za nominację!

Akcja została zainicjowana przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. „Jana Pawła II” w Jarosławiu”. Celem akcji jest poszerzenie wiedzy i świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.

Do kontynuowania akcji uczniowie klasy 1B nominowali uczniów klasy 2B z wychowawczynią p. Celiną Rojowską.

Uczniowie klasy 1B z radością podjęli to wyzwanie i wykonali piękne, niebieskie motyle.

Jak przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni? To bardzo proste. Wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko (nie dotyczy służb mundurowych).

2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg. własnej inwencji twórczej np. „taniec motyla”.

3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres: /Users/sp13/Desktop/Nowy%20folder/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.%20">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia:

JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI! (nagrane lub napisane).

4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin. Trzymamy kciuki za nominowane osoby i życzymy powodzenia.