1929

Twoje IP:3.15.151.214

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w szkolnym konkursie - „Fotograficzne prezentacje wiosenne 2021”

Zadaniem konkursowym jest zrobienie i przesłanie jednego (najlepszego z własnej kolekcji) zdjęcia, które przedstawiać będzie zaobserwowane przez autora oznaki wiosny. Zdjęcie można zrobić podczas spaceru, pobytu na podwórku czy też podczas wiosennej wycieczki. Ważne – trzeba je zrobić samodzielnie. Spośród przekazanych zdjęć „Wiosny” wybrane i nagrodzone zostaną najciekawsze ujęcia, a przesłane fotografie będą umieszczone w szkolnej internetowej galerii.

Konkurs w II kategoriach:

• klasy I – III
  • klasy IV – VIII

Termin przesyłania prac - 13- 30 kwietnia.

UWAGA - W konkursie bierze udział tylko 1 zdjęcie wykonane przez danego ucznia.

Jeśli podejmiesz wyzwanie - postępuj według poniższych kroków:

1. Rozglądaj się uważnie wokół siebie i wykonaj serię zdjęć, na których zarejestrujesz zmiany związane z nadejściem wiosny.
  2. Zanim wyślesz, wybierz Twoim zdaniem najlepsze zdjęcie.
  3. Nadaj fotografii nazwę.
  4. Wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.- z krótką informacją tekstową – w jakich okolicznościach powstało zdjęcie i co przedstawia.
  5. Nie zapomnij w mailu się podpisać.

Życząc przyszłym fotografom i fotografikom pięknych ujęć, czekamy na Wasze zdjęcia.

Organizatorzy konkursu

Małgorzata Pazdro